לילך סוקול

מנהלת מקצועית וכללית במרכז נקודתיים, פסיכותרפיסטית ומדריכת מטפלים.

יואב איזנשטיין


הדרך שלי לזוגיות הייתה ארוכה ומאתגרת. כרווק היו לי הרבה קשרים שלא הצליחו להתרומם, מערכות יחסים שהסתיימו מבלי שהצלחתי להבין מה לא עובד בהן והרבה תסכול סביב זה. רק אחרי תהליך עמוק שעברתי הבנתי מה הם המקומות הפנימיים שעוצרים אותי מלייצר מערכת יחסים כמו שאני רוצה. אחרי התמודדות עם המקומות האלו, הדרך למציאת ובניית זוגיות הייתה קלה הרבה יותר, והיום אני נשוי לעינב ואבא לדניאל.
 

בשנים האחרונות זכיתי להיות מנחה ושותף לדרך לאנשים רבים בדרכם למציאת הזוגיות וביסוס מערכת היחסים, והסיפוק הוא מאד גדול. העבודה על הזוגיות היא לפני הכל עבודה על מערכת היחסים שלנו עם עצמנו, וכשהיא טובה הרבה יותר קל ופשוט לצאת החוצה ולצרף שותף לחיים. ההדהוד המיידי הזה בין הפנים לחוץ, מעניין ומרגש אותי מאד.

מאסטר NLP, מאסטר בתרפיית קו הזמן, מוסמך בטיפול בטראומה.
 

 

הרצון שלי לחקור יחסים התחיל מגיל מאוד צעיר תמיד הסתקרנתי לגבי דינמיקות בין אנשים.

תמיד התבוננתי, הקשבתי..

 לעבוד בנקודתיים מבחינתי נותן דרור לרצון שלי לעבוד בסביבה שמכילה את כל צורות היחסים במקום בו הלב פועם ונמצא בקשר אישי ומקצועי עם אנשים- זו אהבה שמעולם לא השתנתה אצלי.

יש לי תואר ראשון בפסיכולוגיה, אני פסיכותרפיסטית גופנית, מעבירה הדרכות למטפלים בשיטת הפסיכותרפיה ההתייחסותית ומנהלת מקצועית וכללית פה במרכז נקודתיים. 

רוני שליט כהן

 

התחושה שאני 'על יד' מה שאני רוצה ומייחלת לעצמי היא תחושה שליוותה אותי חלק גדול מחיי, מכל מיני בחינות, הגשמה עצמית, עבודה וכמובן זוגיות.. בתוך תהליך שעברתי, לאט לאט הצלחתי לראות את אותם הבורות (הדפוסים) שאני נופלת אליהם שוב ושוב, מתוך מקום שעדיין לא באמת בחרתי בעצמי..

אני מאמינה, ורואה כיצד הדבר משתקף בחיי, שבכדי לייצר זוגיות מיטיבה ונכונה עבור עצמנו, עלינו להיות בתחושה של הגשמה בזכות מי שאנחנו.

בגישה אינטגרטיבית זו, התהליך הטיפולי הוא יצירתי ואפקטיבי במיוחד, שכן הוא משלב בתוכו שיחה, לצד שיטות עוקפות מודעות: טכניקות מהפסיכותרפיה הגופנית, מיינדפולנס, דמיון מודרך, נשימה, שפת גוף ועוד.

זאת הזדמנות לעצור, להתבונן ולהקשיב מחדש לקול הפנימי שלנו. לזהות את הדפוסים שכבר אינם משרתים אותנו, לגלות את הכוחות הטמונים בנו ולפעול מהם. להסכים להסתכל רחוק יותר ולזמן אל חיינו את הדבר המדויק שאותו אנו רוצים, מתוך אהבה, שמחה וקבלה עצמית.

פסיכותרפיסטית גוף-נפש ומאמנת אישית לשינוי ולצמיחה למעלה מעשר שנים.

טל חכים

טל חכים, פסיכותרפיסט גופני, מטפל זוגי ומשפחתי

אני מטפל בגישה ההתייחסותית. זוהי גישה הרואה את חיי הנפש כמורכבים ממצבי עצמי שונים, לעיתים משלימים ולעיתים כאלו שיוצרים קונפליקטים פנימיים. אני מאמין בקשר בגובה העיניים, עם רצון להתחבר למטופל מעמדה שווה וישירה. המטרה של הטיפול היא לעשות אינטגרציה בין המצבים הנפשיים השונים, מתוך רצון לשינוי דפוסי מחשבה והתנהגות

אחד הדברים שמרתקים אותי בטיפול זוגי הוא החיפוש אחר מהות הקשר. לאחר שעוברים את שלב החיבור הראשוני והניצוץ שנדלק, נותר לעיתים ערפל דרכו מתקשים לראות את ההווה והעתיד המשותף ומאבדים את הניצוץ הראשוני. נרצה בטיפול לצאת לדרך חדשה, לחזור למקור שחיבר בניכם ודרכו לבנות ולחזק את המשך הקשר

אליה רם

זוגיות בשבילי הייתה ועדיין אחד מהדברים החשובים ביותר בחיים.

הסיפור שלי התחיל מבניית זוגיות טובה עם עצמי.

במשך שנים חיפשתי בן זוג. הייתי באתרי הכרויות, יצאתי לדייטים וכל פעם חוויתי אכזבות. השנים עברו ובינתיים כל החברות מסביבי מצאו זוגיות, התחתנו והקימו משפחה ואני נשארתי במעגל הדייטים עם תחושת תקיעות ותסכול.

במהלך הדרך למציאת זוגיות הרגשתי שאני לא בכיוון ושיש דברים נוספים שלא פתורים אצלי בתחומים אחרים.

הרגשתי שהזוגיות ביני לביני לא מספיק טובה. תהליך שבהמשכו הכרתי את עצמי טוב יותר ואת בן זוגי לחיים.

זוגיות בשבילי זאת מראה ושיקוף למקום שבו אנחנו נמצאים והזדמנות להתפתחות וצמיחה אישית וזוגית.

מלווה ותומכת באנשים במסלול החיים.

מאמנת מוסמכת בלשכת המאמנים ומנחת nlp. מגיעה עם רקע של 9 שנים בליווי אנשים למציאת זוגיות, מציאת כיוון בחיים- אישי ומקצועי, התמודדויות עם משברים ושינויים.

הדס שדה

אני הדס שדה, מטפלת מוסמכת בפסיכותרפיה גופנית (ביוסינתזה) טיפול רגשי, דינאמי המשלב שימוש במיומנויות של תשומת לב גופנית שמטרתם  להעמיק את המודעות שלנו. הפניית תשומת הלב אל הגוף, מייצרת תנועה מחברת בין גוף לנפש, בין רגשות, תחושות ומחשבות ומעניקה לנו שער נוסף ליצור שינוי ותנועה בדפוסים ובקיבעונות הרגשיים והפיזיולוגיים שלנו

אחת מהנחות היסוד שמנחות את העבודה שלי היא שבכל אדם, גם במצבים הקשים ביותר, מצוי חלק מהותי השואף לבריאות ואיזון. בטיפול נחפש ביחד את הדרך להעצים חלק זה באמצעות דגש על המשאבים הייחודיים והכוחות של המטופל.ת.

דרך העבודה במפגש היא יצירתית, ומשתמשת בכלים רבים כמו שיחה, תנועה, נשימה, דמיון ועוד

 אני מרגישה זכות גדולה ללוות נשים וגברים במסעם למציאת קשר, בעיני זה תהליך מרתק, עמוק שסולל את דרכינו פנימה אל האמונות והדפוסים שלנו, חושף את מהותם של הקשרים הראשוניים בחיינו. זהו מסע של ריפוי פנימה והחוצה במטרה ליצירת קשר מספק ומעצים בחיינו, עם עצמנו ועם בני ובנות הזוג שלנו

בת 38, אמא לאביב ולאמיתי, ואשה לערן